قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین به صورت الکترونیکی ( ایمیل / سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که فاکتور سفارشات شما صرفا از طریق ایمیل با آدرس sa**@ne****.ir  و به آدرس ایمیلی که در سایت شرکت ثبت نموده اید ارسال می گردد.

مسئولیت صحت و مالکیت آدرس ثبت شده با مشتری خواهد بود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

در واقع با استفاده از سایت وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود .

حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت شرکت بلوط آبی مهرآفرین محفوظ است.

کلیه سفارشات خرد (زیر ۱۲ عدد) از طریق پست ارسال می گردند (هزینه حمل و نقل بین شهری با مشتری خواهد بود) سفارشات یک کارتن به بالا (۱۲ قوطی) با هماهنگی مشتری از طریق باربری و یا اتوبوس ارسال خواهند شد.

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!